15,06,2024

​Banorët e Kumanovës të dëshpëruar nga premtimet boshe

Must Read
Kumanove

Banorët e këtyre zonave shprehen të zhgënjyer nga premtimet boshe të politikanëve, të cilët kur ka zgjedhje premtojnë rregullimin e infrastrukturës, por një gjë e tillë nuk ndodh asnjëherë.

Pavarësisht premtimeve, banorët e këtyre lagjeve vazhdojnë të ecin nëpër rrugë me baltë dhe ujëra të zeza, shkruan AM, transmeton KosovaPress.

The post ​Banorët e Kumanovës të dëshpëruar nga premtimet boshe appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ka ndërruar jetë Veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës , nënoficeri, Rreshteri i parë i FSK-së Muhamet R. Beqiri

Është ndarë nga jeta veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nënoficeri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rreshterit i...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img