13,06,2024

​12 të arrestuar dhe një i lënduar në protestën e mbrëmshme në Shkup (Foto/Video)

Must Read

Kjo protestë u nis kundër vendimit të presidentit Gjorgje Ivanov i cili amniston politikanët e dyshuar për vepra kriminale.

aa

Protesta eskaloi gjatë orëve të mbrëmjes ku protestuesit demoluan zyrën popullore të Presidencës dhe Ministrisë së Drejtësisë.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=-F9GAqc5dsc?feature=oembed&w=640&h=360]

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=DfOujMleBSA?feature=oembed&w=640&h=360]

The post ​12 të arrestuar dhe një i lënduar në protestën e mbrëmshme në Shkup (Foto/Video) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në 25 vjetorin e çlirimit të Ferizajt mbahet ekspozita me fotografi “Gratë në rrugën e lirisë”

Gratë dhe vajzat e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, trimëreshat, heroinat e luftës për liri, gratë e lirisë - në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img