Lajme

Shpend Ahmeti sulmohet me ngjyrë e shtalba


Publikuar më:


Objekti i Komunës së Prishtinës para pak minutash është sulmuar me ngjyrë dhe shtalba nga disa persona, shkruan Gazeta Fjala.

Ngjyra është hedhur në muret e Komunës.

Madje vet kreu i saj, Shpend Ahmeti ka dal për të para ngjarjen.

Comments
To Top