17,04,2024

Zhduket një femër në Ferizaj

Must Read

Një femër është zhdukur në Ferizaj, lajmin e ka bërë të ditur për policinë e Kosovës babai i saj.

Vajza është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

Policia po merret me rastin./Gazeta Express

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img