17,04,2024

Zhduket një femër në Ferizaj

Must Read

Ankuesi e ka njoftuar Policinë se që nga dita e djeshme vajza është larguar nga shtëpia dhe askush nuk di asgjë për vendndodhjen e saj.

Informacionin për zhdukjen e vajzës, policia e ka marrë rreth orës 13:30. /Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img