27,02,2024

Zëvendësministri i VMRO-së, Spasov shkakton aksident dhe ikë nga vendi i ngjarjes

Must Read

Burime anonime tw INA.com brenda MBP-së ka informuar se Spasov ka qenë në gjendje të dehur dhe me veturën e Agjencisë për Punësim u përplas me disa automjete, me çrast ka ikur menjëherë nga vendi i ngjarjes. Ai në makinë ka qenë me një shoqëruese. Policia e trafikut është vënë në kërkim të Spasovit. /INA

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë euro mall i dyshuar si kontrabandë

Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga Njësia e TASK FORC-ës -Lindje, e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img