04,03,2024

Vidhen dy vetura në Mitrovicë, policia nuk arrin t’i kap hajnat

Must Read

Të dyshuarit nuk kanë përfillur urdhrat e zyrtarëve policorë dhe nuk janë ndalur.

Njësiti policor gjatë ndjekjes ka vërejtur se Vetura Golf II  është ndalur afër lumit Ibër dhe i dyshuari  ka braktisur veturën dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Ndërsa i personi tjetër me veturë është larguar me një shpejtësi. Lidhur me rastin vetura Golf II është vërtetuar se ishte e vjedhur dhe e njëjta i është kthyer pronarit./lajmi.net/

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img