19,04,2024

Tiranë, të shtëna me armë zjarri, në kërkim autori

Must Read

Menjëherë drejt vendit të ngjarjes janë dërguar forcat e komisariatit të policisë numër 4 dhe njësitë Shqiponjat, të cilat në adresën e dhënë kanë kontaktuar me shtetasin me inicialet Q.C, i cili ka deklaruar se ishte përplasur me një drejtues mjeti tjetër, i cili kishte qëlluar një herë në ajër me armë zjarri.

Në vend ngjarje është gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale një gëzhojë, bëjnë të ditur burime policore. Ndërkohë janë ngritur pikat e kontrollit dhe po punohet për kapjen e drejtuesit të mjetit, që rezulton i tipit “Ford”.

/ Top Channel

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj dhe Ministria e Zhvillimit Rajonal nënshkruajnë Memorandum për bashkëpunim në Zhvillimin Rajonal

Rektori i Universitetit të Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF), Prof. Dr. Agron Bajraktari, dhe ministri i Ministrisë të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img