21,02,2024

Tevez me një supergol solo në Argjentinë, çmenden të pranishmit në stadium (Video)

Must Read

tevez-boca

Carlos Tevez ka shënuar një gol spektakolar ‘solo’ në Argjentinë.

Në takimin në mes të Boca Juniors dhe Bolivar në kuadër të ‘Copa Libertadores’, Tevez shënoi golin e ndeshjes pas një super aksioni.

32-vjeçari i vetëm depërtoi në mbrojtje pasi e përshkoi gjithë fushën, para se të shënonte dhe tifozët të shpërthenin në tribuna.

Shikoni golin më poshtë. /Gazeta Blic/

https://www.youtube.com/watch?v=gRGbULB4-H4

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img