Show Biz

Skena të nxehta në “KojshiaShow”, i nxjerr gjoksat live … (VIDEO)


Publikuar më:


Në emisionin e rradhës të ‘Kojshia Show’ ishin të ftuar Shkenda Dubova dhe Kushtrim Bajraktaraj.

Në mes batutash dhe shakave të tjera , Moderatori Sadri Ymeri zbulon gjoksin e kampionit te Body-builderit te Kosovës dhe e mat me atë të Shkenda Dubovës, shkruan Botapress.

Për më shumë shikojeni Emisionin e plotë të ‘Kojshia Show’.

Comments
To Top