25,06,2024

Shtime: Tre të mitur hyjnë për të vjedhur, e sulmojnë pronarin

Must Read

Tre të dyshuar meshkuj të mitur, janë shoqëruar në stacion policor pasi që të njëjtit kanë hyrë të maskuar në shtëpinë e viktimës në fshatin Carralevë të Shtimes me qëllim të grabitjes duke e sulmuar edhe fizikisht.

Të dyshuarit gjatë intervistimit kanë pranuar se kanë hyrë në objekt dhe nga aty kanë vjedhur një instrument muzikor si dhe disa vegla pune.

Me urdhër të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Miratohet Korniza Afatmesme Buxhetore për vitin 2025-2027

Këtë të enjte është mbajtur mbledhja e Kuvendit të Komunës e kryesuar nga Kryesuesi i Kuvendit të Komunës, Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img