24,06,2024

Shtime, gjendet një trup pa shenja jete

Must Read

Policia raporton se dje në Shtime është gjetur një trup pa shenja jete.

Është raportuar se në lokacionin në fjalë nga një kalimtar i rastit është gjetur një trup i pa jetë”.

“Në vendin  e ngjarjes kanë dal njësitë policore si dhe ekipi mjekësor  të cilët kishin konstatuar vdekjen e viktimës mashkull K/Shqiptar”.

“Me urdhër të prokurorit të shtetit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti është duke u hetuar nga njësitë relevante”, thuhet në raportin e Policisë.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Miratohet Korniza Afatmesme Buxhetore për vitin 2025-2027

Këtë të enjte është mbajtur mbledhja e Kuvendit të Komunës e kryesuar nga Kryesuesi i Kuvendit të Komunës, Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img