04,03,2024

Shqipëri: I dënuari më burg kërcënon për sulme terroriste, nisin hetimet

Must Read

Sipas burimeve zyrtare të policisë, pas monitorimit të bërë nga kjo drejtori për Naim Beharin (Nikolas Kostandinos), i cili aktualisht është i dënuar në burgun e Fushë Krujës, i janë referuar materialet në Prokurorinë e krimeve të Rënda në veprën penale “Kanosja për kryerjen e veprave me qëllime terroriste.

Behari vuan një dënim për vrasje dhe ka kërcënuar nga telefoni i burgut se do të kryente akte terroriste.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img