23,04,2024

Shpërthim pranë një palestre në Tiranë

Must Read

Shpërthimi raportohet rreth orës 05:30 minuta.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes menjëherë pasi ka marrë informacionet për rastin në fjalë. Nga hetimet paraprake dyshohet se shpërthimi ka ndodhur si pasojë e vendosjes së një sasie të vogël tritoli në murin e jashtëm të një palestre.

Si pasojë e shpërthimit ka vetëm dëme të vogla materiale në ambientet e palestrës, ndërkohë që grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e kapjen e autorëve të kësaj vepre.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img