21,04,2024

Shpërthim në metro të Parisit, alarmohet i tërë kryeqyteti (Foto)

Must Read

Pas këtij shpërthimi dhjetëra njerëz janë evakuuar nga stacioni, transmeton lajmi.net.

Sipas raporteve, shpërthimi është shkaktuar nga rryma, mirëpo incidenti ka ngritur alarm në kryeqytetin francez i cili ende është në një gatishmëri të lartë.

Nga ky incident tetë persona janë lënduar. Policia dhe oficerët e sigurisë janë prezent në vendin e ngjarjes./Lajmi.net/

3cf981ee00000578-4205502-image-a-1_1486589321775

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img