Ferizaj

Shega Hashani shpallet Kampione e Kosovës për Seniore


Publikuar më:


Historia e suksesit u shkrua sot me shkronja të arta nga Shega, e cila vetëm me 16 vjeç në moshë rrembeu sot titullin më të lartë shtetërorë në disciplinën individual të kategorisë së Seniorëve duke u shpallur Kampione Individuale e Kosovës për Seniore, titulli më i lartë që nje pingpongiste kosovare mund të fitojë në karrierë!

Urime edhe për trenerin e sajë personal Ridvan Hashani dhe KPP Ahmet Hoxha për këtë sukses të jashtezakonshëm.

Urime Ferizaj!

To Top