23,02,2024

Rrokulliset vetura në magjistralen Gërlicë-Viti – tre të lënduar (Foto)

Must Read

Një aksident komunikacioni ka ndodhur në mbrëmjen e së dielës në magjistralen Gërlicë-Viti.

Një veturë ka dalë nga rruga dhe është rrokullisur në udhëkryqin e fshatit Begracë.

Tre persona që ndodheshin në automjetin e aksidentuar mësohet të kenë marrë lëndime trupore.

Një lexues ka dërguar fotografi nga vendi i ngjarjes, ku ka mbërritur edhe Policia dhe ndihma e shpejtë.

14593577_10208852547849316_997872304_n 14608194_10208852547449306_1825565542_n 14620135_10208852349844366_1934221101_n 14643130_10208852350204375_461576812_n 14628288_10208852350564384_984238712_n

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img