15,06,2024

Reagon vëllai i Loredanës: Po të ishte krejt kjo e vërtetë, unë sot s’isha në liri

Must Read

Deri tani, asnjë reagim nga Loredana Rep-artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi pasi është marrë në pyetje nga policia zvicerane lidhur me akuzën që po i bëhet, është liruar. Dyshohet se reperja dhe vëllai i saj kanë shkaktuar dëm material ndaj një çifti zviceran. Lidhur me këtë rast ka reaguar vëllai i Loredanës, Bekim Zefi.

Ai përmes një video të hedhur në instastory është shprehur se lajmet që po qarkullojnë në media nuk janë të vërteta. “Po t’ish kanë qikjo krejt vërtetë që po shkruhet në media une s’isha sot në liri me t’tetin maj 2019. Kto jonë rrena, fjalë t’flliqta, ata që na e kanë inatin”, ka thënë ai përmes një video. Video Player 00:00 00:15 Lidhur me këtë rast nuk ka reaguar ende Loredana e as bashkëshorti i saj, reperi Mozzik.

Ndërsa, kunati i Loredanës, Getinjo ka mohuar lajmet, duke u shprehur se gjithmonë të fortin e sulmojnë. Ndryshe, Loredana dyshohet për dëm financiar rreth 700,000 franga, kurse vëllai i saj për 200,000 franga, që në total kapin shifrën prej 900.000 franga.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ka ndërruar jetë Veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës , nënoficeri, Rreshteri i parë i FSK-së Muhamet R. Beqiri

Është ndarë nga jeta veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nënoficeri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rreshterit i...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img