23,02,2024

Ramiz Lladrovci takon rininë e PDK-së (Foto)

Must Read

Rinia Demokratike e PDK-së në Drenas, në krye me Bujar Thaçin dhe në përkrahje të zëvendëskryetarit të RDK-së, Andin Hotit si dhe deputetes Ganimet Musliut, i dhanë mbështetje të fuqishme kandidaturës së Ladrovcit për të parin e Drenasit. Ata u shprehen se Rinia Demokratike e PDK-së beson në fitoren e fuqishme të kandidatit për kryetar në Drenas, Ramiz Lladrovcit.

Në anën tjetër, Ramiz Ladrovci, duke shprehur mirënjohjen për mbështetjen që po i japin, si qytetarët ashtu edhe strukturat e partisë, tha se në projektet e tij për të parin e komunës, është ideja e përfaqësimit të sa më shumë të rinjve e të reja në qeverisjen komunale të udhëhequr nga ai.

“Është privilegj të jem në mesin tuaj, në mesin e të rinjve, një gjenerate që me zell po kontribuon në vlerat e PDK-së e të shoqërisë dhe që është e gatshme që në të ardhmen të marrë përgjegjësi për vendin. Unë nën udhëheqjen time të komunës, ju premtoj se 50% e udhëheqjes do të jenë të rinj dhe të reja”, tha Lladrovci.

ramiz1 ramiz2 ramiz3 ramiz4

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img