23,04,2024

Policia gjen marihuanë në Ferizaj, Prizren dhe Gjakovë

Must Read

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Gjakovë, ku gjatë kontrollit te të njëjtit janë gjetur dhe konfiskuar rreth 63.5 gram marihuanë, dy Iphone-4&5, një pako rizla, dhe para të gatshme 363.50 euro.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.

1.52 gram substancë të dyshuar narkotike e llojit Marihuanë, iu është gjetur edhe një të dyshuari në Prizren. Kurse, në Ferizaj në dy raste të ndara, Policia ka gjetur dhe konfiskuar mbi 100 grem Marihuanë.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img