21,02,2024

Petrit Avdyli nga Mitrovica fitues i veturës Renault Twingo nga loja shpërblyese “Princ Caffe”

Must Read

Fatlumi kësaj radhe i premisë kryesore veturë Renault Twingo në lojën shpërblyese të Princ Caffe turke është Petrit Avdyli nga Mitrovica. Loja vazhdon me shumë shpërblime të tjera, vetëm duhet të hapni cilindo paketim të Princ Kafe turke dhe ju mund të gjeni kuponin me shpërblim si: para të gatshme, iPhone 7, 500 gr. kafe turke dhe premia kryesore kësaj radhe është Veturë PEUGEOT 208.

Princ Caffe gjithmonë besnik ndaj konsumatorëve të vet. Për më shumë informata se si mund të merrni pjesë në lojën shpërblyese klikoni në këtë link:

https://www.facebook.com/devolliprinccaffe/videos/10154158906258165/

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Arrestohet Visar Avdyli, personi i kërkuar nga Norvegjia për një vrasje

Policia e Kosovës ka arrestuar në Ferizaj shtetasin kosovar me inicialet V.A, që ishte i kërkuar me udhërarrest ndërkombëtar. Sipas...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img