02,12,2023

Përleshen katër persona në Kaçanik, njëri dërgohet në QKUK

Must Read

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Kaçanik ka ndodhur një rrahje në mes katër personave, derisa njëri është dërguar për trajtim në QKUK,pas lëndimeve të marra.

“Një rrahje në mes të katër personave meshkuj K/Shqiptarë ka ndodhur në Kaçanik dhe se gjatë rrahjes tre të dyshuarit kanë goditur me mjete të forta viktimën, të cilit i kanë shkaktuar lëndime të rënda, i cili si pasojë e lëndimeve ka mbetur pa vetëdije. Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor”, njofton Policia.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img