03,12,2023

Pa fitues në takimin Dortmund – Liverpool, mbetet gjithçka e hapur për në ‘Anfield’ (Video)

Must Read

dortmund-liverpool

Dortmundi dhe Liverpooli kanë barazuar 1-1 në çerekfinale të Europa League. Divock Origi shënoi për 1-0 për Liverpoolin, mirëpo Mats Hummels barazoi në pjesën e dytë për Dortmundin.

https://www.youtube.com/watch?v=soG6qzDf2-w

https://www.youtube.com/watch?v=B992eYrtRpk

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img