28,05,2024

Pa fitues në takimin Dortmund – Liverpool, mbetet gjithçka e hapur për në ‘Anfield’ (Video)

Must Read

dortmund-liverpool

Dortmundi dhe Liverpooli kanë barazuar 1-1 në çerekfinale të Europa League. Divock Origi shënoi për 1-0 për Liverpoolin, mirëpo Mats Hummels barazoi në pjesën e dytë për Dortmundin.

https://www.youtube.com/watch?v=soG6qzDf2-w

https://www.youtube.com/watch?v=B992eYrtRpk

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img