04,03,2024

Një femër paraqitet në emision si e dashura e Shpatit dhe thotë se pret fëmijë me të – shikoni reagimin e këngëtarit (Video)

Must Read

Shpat Kasapi ka qenë mysafir në emisionin “Kojshia Show”.

Megjithëse ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë bashkëpunim, ai po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Këngëtarit gjatë emisionit i është organizuar një befasi, ku një femër gjatë shout i thotë Shpatit se po pret fëmijën e tij.

Për më tepër, shikoni videon e mëposhtme pas minutës së nëntë.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img