23,02,2024

Në Varosh të Ferizajt treni ka goditur një makinë.

Must Read

Në vendkalimin hekurudhorë në fshatin Varosh të Ferizajt treni ka goditur një veturë.

Në vendkalimin e fshatit Varosh , i cili nuk është i pajisur me barriera, sipas dëshmitarëve treni ka goditur makinën, i cili në atë kohë po kalonte në atë pjesë e që për pasojë treni e ka shtyrë makinën e cila ka pësuar dëme materiale.

Aksidenti ka kaluar vetëm me dëme materiale dhe për fat nuk ka të lënduar.

Aksidenti ka ndodhur pjesën jugore të fshatit Varosh./FerizajPress
13728246_10208167378280505_1795823317_o

13713327_10208167351319831_1701615235_n 13717998_10208167352319856_692161417_o

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img