23,02,2024

Modelja nga Deqani Albina DAUTAJ shkëlqen në fushën e modës

Must Read

Albina DAUTAJ është 20 vjeçare, e gjate 1.73 cm ka marr pjese në MISS PAVARËSIA 2016 në Prizren dhe ka fituar  titull ndërkombëtarë nga ku  do të merr pjesë në garë  bukurie në Turqi.

Albina është Modele në Shoqatën e Manekineve ” FREEDOM” nga Prizren në krye me Menaxher Shpejtim ZEJNELI. Ajo në Shëngjin ka realizuar videoklipin më të ri të këngëtarit të njohur Masar SINANI dhe ka pasur rolin kryesor.

Gjate kësaj jave do te realizoi setin fotografik  për  Shtëpinë e Modës ” LULJA” nga Prizreni.

Këtu ka marr edhe oferta për të bërë edhe  Kalendar për vitin 2017.

14741785_693707670788326_820705508_n 14699751_693707637454996_1206637246_n 14741034_693707654121661_320069072_n 14794106_693707684121658_1304070414_n 14794049_693707647454995_721456697_n 14686544_693707660788327_836918635_n

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img