16,07,2024

‘Messi dhe Neymar mund t’i largohen Barcelonës’

Must Read

messi1

Trajneri i Kilit, Jorge Sampaoli, ka thënë se Barcelona mund t’i humbë yjet e skuadrës Lionel Messi dhe Neymar.

Tekniku 56-vjeçar është shprehur se do të jetë interesant të shihet nëse ekipi i Luis Enrique do të arrijë t’i mbajë dy super yjet në ‘Camp Nou’.

Sipas Sampaloit, Barcelona do të marrë oferta të shumta për Messin dhe Neymar në të ardhmen të cilat mund ta ketë vështirë t’i refuzojë.

“Barcelona do të pranojë oferta të cilat mund të mos i refuzojë. Problemet që ata kanë jashtë fushe mund të kontribojnë në largimin e tyre nga Camp Nou”, përfundoi Sampaoli. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për përdorim të armës

Policia e stacionit në Ferizaj me datën 15.07.2024 rreth orës 23:30 ka pranuar një informacion se në rrugën  ‘’Vëllezërit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img