22,02,2024

Loredana paralajmëron projektin e radhës, publikon fotografi me Mozzik: Thuani Mashallah

Must Read

Bujë e madhe në rrjet është bërë pikërisht nga dy rep-artistët e njohur shqiptar.

Fjala është për Mozzik dhe Loredanën, të cilët ditë më parë bënë të ditur ribashkimin e tyre, shkruan portali arbresh.info

Loredana para pak çastesh ka publikuar një foto ku dyshja kanë pozuar me rroba ngjyrë të zezë, reperja u kërkoi ndjekësve të thonë mashallah.

“Thuani mashallah! Lufta e Trëndafilave po vjen nesër ” shkroi ajo në mbishkrimin e imazhit në të cilin për pak minuta mori qindra komente.

Përpos kësaj, çifti ka paralajmëruar fansat edhe për lansimin e albumit “No Rich Parent”.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img