09,12,2023

KPP “Gani Maloku” anëtar i ri i Superligës  

Must Read

Klubi i pingpongut “Gani Maloku” nga Ferizaj është anëtar i ri i Superligës së Kosovës.

Puna e palodhshme dhe profesionale e trajnerit Yll Maloku dha frytet e veta.

Një sukses i madh për këtë klub që ka shumë talente.   

“Sot përfunduam kampionatin e ligës së parë ku arritëm të shënojmë fitore në të gjitha takimet që kishim gjatë gjithë sezonit (14:0) dhe kështu u futëm në ligën elitare të Kosovës Superligë.

Ky sukses i dedikohet qytetit të Ferizajt, djemve të këtij klubi që dhanë maksimumin për arritjet, DKRS-së dhe donatorëve që na përkrahën gjatë tërë kohës!

Suksese në Superligë”, njofton klubi i pingpongut “Gani Maloku”.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img