28,09,2023

Kjo është përgjigja e Mimoza Kusarit për ata që ia thyen veturën

Must Read

Kryetarja e Komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari-Lila, nëpërmjet një postimin në Facebook ka reaguar rreth thyerjes së veturës së saj personale, sot në mëngjes.

Ja reagimi i saj:

Ju them Mirëmengjes dhe javë të mbarë.

Java edhe mund të fillojë me thyerje dhe vjedhje të makinës, por aktiviteti nuk ndalet.

Hajna të kujtdo qofshi, nesër prapë te vendi shihemi. Vrapimi vazhdon! Jemi vrapues distancash, nuk ndalemi në vështirësitë e paparapara.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Rektori Bajraktari mori pjesë në Konferencën e 7-të shkencore të Ballkanit Perëndimor në kuadër të Procesit të Berlinit

Rektori i Universitetit të Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF), Prof. Dr. Agron Bajraktari, njëherit edhe kryesues i Konferencës...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img