04,03,2024

Kërkesa e PD, Balla: Jo vetëm ne të befasuar, por edhe PE

Must Read

“Jo vetëm ne jemi të befasuar, por bashkë me ne janë të befasuar edhe miqtë e Parlamentit Europian. Ajo që kërkoi PD është ajo e përgatitur edhe nga Parlamenti Europain. Opozita i hoqi vizë këtij rekomandimi. Duke kërkuar kufizimin e negociatave, me disa kushte që askush nuk i kuptonte”, tha Balla për Top Channel.

Balla tha se rekomandimi i të mërkurës do të jetë pozitiv. “Kjo loja e datës është loja e Aldos dhe e Lulit. Ne nuk presim një datë, por një rekomandim pozitiv, ashtu siç është vepruar edhe me vendet e tjera të rajonit. Më është dukur si një kolumbian i dehur dhe jo si një deputet i Kuvendit të Shqipërisë”, tha deputeti socialist.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img