19,05,2024

KENI publikon “100 ARSYE”

Must Read

Reperi ferizajas KENI që më parë ka qenë i njohur me nofkën K-Style,
pas lansimit  të këngës “NUK T`LO” , ka publikuar projektin e fundit “100 Arsye”

Muzika është punuar nga 2TON, ndërsa teksti dhe melodia e këngës nga vet KENI.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjobë ndaj personit që bëri tejkalim në vijë të plotë, identifikohet kundërvajtja përmes dronit të policisë

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor me datën 18.05.2024 rreth orës 16:35, në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, skatësisht në fshatin Gërlicë...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img