02,12,2023

Karikatura e ditës

Must Read

klopp_1460114128-8302325

Jurgen Klopp është personazhi kryesor i karikaturës së ditës.
Goal.com ka publikuar karikaturën e ditës ku personazh kryesor është trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp.

Ai u prit shumë mirë nga tifozët e Dortmundit, të cilët së bashku me ata të Liverpoolit kënduan himnin e skuadrës angleze, ‘You Never Walk Alone’.karikatura_1460114109-557101

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img