04,03,2024

Ka ndërruar jetë  Nazlime Emini (Ahmeti),  nëna e Heroinës Hyrë  Emini-Mira

Must Read

Në orët e mbrëmjes ka ndërruar jetë Nazlime Emini (Ahmeti), nëna e Dëshmores së Kombit Hyrë Emini-Mira

Sot me datë 12.10.2016 ndërroi jetë në moshën 79 vjeçare Nazlime Emini (Ahmeti), nëna e Heroinës Hyrë Emini – MIRA.

Varrimi do të bëhet nesër me datë 13.10.2016 (e enjte) në ora 13:00 (pas faljes së drekës) në varrezat e qytetit në rrugën e “Rexhep Bislimi.

Funerali niset nga xhamia e madhe në Ferizaj në ora 13:00.

Me dhembje dhe pikëllim Familja Emini nga Ferizaj.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img