23,02,2024

Hajduti i njëjtë pas Pejës vjedh telefonin edhe në Prishtinë (VIDEO)

Must Read

vjedhja

Vjedhjet janë bërë të shpeshta në Prishtinë dhe qytete të tjera.

 

Është një person i cili ka hyrë në një dyqan dhe në prani të një personi tjetër dyshohet se e  ka vjedhur një telefon, njofton Klan Kosova

Kështu së paku ka raportuar edhe një lexues i Klan Kosovës, i cili e ka dërguar videon në adresën e televizionit.

Po i njëjti person dyshohet se  ditë më parë në Pejë, poashtu ka vjedhur një telefon në njërin nga dyqanet atje. Madje ky rast është lajmëruar edhe në polici.

The post Hajduti i njëjtë pas Pejës vjedh telefonin edhe në Prishtinë (VIDEO) appeared first on GazetaBlic.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img