04,03,2024

Foto/ Çfarë veshën yjet në tapetin e American Music Awards 2016

Must Read

Mbrëmjen e së dielës është mbajtur në Los Angeles ndarja e çmimeve American Music Awards 2016.

Gigi Hadid dhe Jay Pharoah kanë mirëpritur të ftuarit, ku mes të pranishëve ishin zërat më të njohur të muzikës si Drake, Selena Gomez, Maroon 5, Bruno Mars dhe John Legend, Lady Gaga, etj.

Nata e mbrëmshe është cilësuar si “nata e Drake”, pasi ka thyer rekordin e Michael Jackson me 13 nominime. Por çfarë veshën të ftuarit në tapetin e kuq? 5cover-21Për më shumë shfletoni fotogalerinë më poshtë1092

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img