Show Biz

Fifi acarohet për falënderimet ndaj Serbisë: Nuk më intereson çfarë ndihme kanë dhënë çetnikët


Publikuar më:


 Në mesin e shteteve që kanë ndihmuar Shqipërinë për të përballuar gjendjen e rëndë pas tërmetit ishte edhe Serbia.


Ndaj serbëve nuk kanë munguar as falënderimet e që kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak këngëtares së njohur, Fifi.

Në një status të gjatë që ka bërë në llogarinë e saj në Instagram, Fifi u shpreh se i pengon termi kosovarët, ndërsa nuk i kanë pëlqyer farë falënderimit që kanë shkuar në llogari të serbëve.

Ajo u shpreh se nuk i intereson sa kanë ndihmuar ata, paso që ende nuk e ka harruar të kaluarën dhe gjenocidin që ata e kanë bërë në Kosovë.

Më poshtë postimi i saj i plotë:

To Top