09,12,2023

FerizajPress ju konfirmon, Noizy niset për Ferizaj

Must Read

Burime të FerizajPress kanë kuptuar se Noizy është nisur në Ferizaj që të realizojë koncertin e premtuar.

Këtë e ka konfirmuar për FerizajPress edhe DJ Krak dhe babai i Noizy-t, poashtu edhe menaxhmenti i Coco Club ka konfirmuar ardhjen e tij./FerizajPress

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img