Show Biz

Ferizajasi që po bënë emër në skenën suedeze


Publikuar më:


Martir Aliu – Artisti nga Kosova i cili jeton në Suedi, sjell singëlin e tij të dytë – “Wake Up” pjesë e albumit “Skycaller” i cili do të dal në treg në muajin Nëntor të këtij viti.

Martiri është një producent, këngëtar / kompozitor dhe një reper mjaft i suksesshëm në Suedi. Ai vjen nga qyteti i Ferizajt i cili qysh në moshë të re jeton në Suedi.

Albumi “Skycaller” përmban 10 këngë ku janë të përfshirë reperë nga Suedia dhe reperi i famshëm nga Miami LR Hoox.

Për më shumë ndiqeni videon e tij:

Shikoni edhe singëllin i parë “Power Up”:

13603539_10153811065161985_4283317101554203978_o

martir-aliu1-117188217

Comments
To Top