21,04,2024

Ferizaj: Kanos familjen dhe sulmon policët me thikë e çekan

Must Read

Një person është arrestuar në Ferizaj, pasi që i njëjti në shtëpinë e tij pasi ishte mbyllur në një dhomë, mbante një thikë dhe një çekan në dorë duke i kanosur familjarët dhe gjithë të tjerët që tentojnë t’i ofrohen.

Gjatë arrestimit, i dyshuari ka tentuar të sulmojë zyrtaret policor, por nuk ka pasur sukses, ndërsa, mjekët i kanë dhënë ndihmën mjekësore për qetësim.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Vrasje e mbetur në tentativë në Ferizaj

Me datën 19.04.2024 në ora 17:47 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë se në udhëkryqin e rrugëve...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img