09,12,2023

Ferizaj i shkakton humbjen e parë Pejës

Must Read

Klubi i Volejbollit Ferizaj arriti mbrëmë që të fitoi derbin e Superligës A të Kosovës në volejboll, kundër kampionit në fuqi KV Peja me rezultat të pastër 3:0 në sete.

Ekipi në krye me trajnerin Kaan Susam po përmirëson formën në çdo ndeshje dhe kjo po e tregon më së miri serinë e katër ndeshjeve të fituara radhazi.

KVF e pret një sezon e ngjeshur dhe me plotë sfida këtë vit.

Rezultati final:

Ferizaj 3-0 Peja 25:20, 25:20, 25:21

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img