21,02,2024

Exit-pollet e para: Hillary bindshëm përpara Trump-it, këto janë rezultatet e fundit (Foto)

Must Read

 

 

Zonja Clinton po kryeson në shtetet kryesore si Florida, Pensilvania dhe Ohajo, shkruan lajmi.net.

Sipas disa të dhënave të anketave që janë publikuar është Donald Trump ai që po pëson humbjen të thellë në këto shtete, transmeton lajmi.net.

Kandidatja demokrate, Hillary Clinton, po prin në shumë shtete një ndër ta është Florida, tashmë ka kaluar shumë me në epërsi se Trump.

Edhe në Ajova është Clinton ajo që kryeson. Por një rezultat interesant është dhënë në shtetin e Ohaios ku është një garë e ngushtë mes tyre.

Zgjedhjet në SHBA priten të përfundojnë dikur rreth orës 2 mas mesnatës sipas kohë sonë.

Për t’i parë rezultatet e tjera klikoni KËTU.

adda a sas ssssas sss

 

 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img