19,04,2024

Ermal Mamaqi ja sheh ‘LIVE’ në emision gjoksin Albërie Hadërgjonajt! (Video)

Must Read

Gjatë rrjedhës së shout ‘Xing me Ermalin’ në një moment 41-vjeçares i ekspozohet gjoksi.

Këtë e vëren Ermali duke thënë se ‘përveç Angela Martinit, tani edhe gjoksin ia kam parë live edhe Albëries’.

Ndryshe, këngëtarja ka kënduar disa këngë dhe ka zbuluar disa të pathëna rreth jetës familjare dhe karrierës muzikore. /Telegrafi/

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj dhe Ministria e Zhvillimit Rajonal nënshkruajnë Memorandum për bashkëpunim në Zhvillimin Rajonal

Rektori i Universitetit të Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF), Prof. Dr. Agron Bajraktari, dhe ministri i Ministrisë të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img