07,12,2023

Edi Rama: Vetëvendosje është pasuri kombëtare

Must Read

edi-rama2-640x380

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama është i ftuar në Zona e Debatit në Klan Kosova.

Ai ka folur edhe për njërën nga tri partitë opozitarë në Kosovë, Lëvizjen Vetëvendosje duke thënë se kjo Lëvizje ka një udhëheqje interesante.

“Unë e kam thënë dhe përsëris, që Lëvizja Vetëvendosje është pasuri kombëtare, një lëvizje që ka një potencial të rëndësishëm në shërbim të Kosovës dhe shqiptarëve. Ajo ka një lidership që është i veçantë”.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Nënshkruhet marrëveshja për ndërtimin e Qendrës së Mjekësisë Familjare në Prelez të Muhaxherve

Gajtë ditës së sotme kryetari i Ferizajt Agim Aliu ka nënshkruar një marrëveshje me shoqatën "Qëndresa Kosovare" për...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img