27,02,2024

Dortmund – Liverpool, e pazakontë kjo që ndodhi mes tifozerive (Video)

Must Read

lfc-dortmund

Para fillimit të ndeshjes në mes të Dortmundit dhe Liverpoolit ka ndodhur diçka jo e zakontë.

Atmosfera para startit të ndeshjes çerekfinale në Europa League ishte diçka e rrallë, pasi të dyja klubet po këndonin himnin e njëjtë.

Që të dy tifozeritë, edhe ajo e Dortmundit por edhe ajo mysafire e Liverpoolit, po këndonin himinin “You’ll Never Walk Alone”, të cilin ato e këndojnë rregullisht para çdo ndeshje.

Shikoni pamjet e jashtëzakonshme më poshtë. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë euro mall i dyshuar si kontrabandë

Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga Njësia e TASK FORC-ës -Lindje, e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img