27,02,2024

Djali 3 – vjeçar i këngëtarit diagnostikohet me kancer

Must Read

Djali 3 – vjeçar i këngëtarit Michael Buble është diagnostikuar me kancer.

Lajmi u konfirmua nga vetë ylli kanadez i muzikës, i cili tha se Noah po trajtohet në SHBA, megjithatë 41 – vjeçari nuk preferoi të jepte detaje të tjera.

Buble dhe bashkëshortja e tij Luisana Lopilato, një aktore dhe modele argjentinase u martuan nga 2011 –ën dhe jetojnë në Vancouver. Ata kanë edhe një djalë tjetër, Eliah, që lindi në Janar.Në një deklaratë të postuar në Facebook, çifti shkruante: “Ndihemi të shkatërruar pasi djali jonë 3 – vjeçar është diagnostikuar me kancer dhe po trajtohet në SHBA. Familja për ne është tepër e rëndësishme dhe i duam pafund fëmijët tanë. Luisana dhe unë jemi shkëputur momentalisht nga karriera për t’iu përkushtuar plotësisht Noah, që ai të ketë të gjithë kohën dhe vëmendjen tonë për t’u shëruar.bublebuble-689x445

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë euro mall i dyshuar si kontrabandë

Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga Njësia e TASK FORC-ës -Lindje, e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img