23,04,2024

Digjet një lokal në lagjen Dardania

Must Read

Policia dhe zjarrëfikësit kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe zjarri është fikur, raporton lajmi.net

Nuk dihet nëse ka të lënduar apo jo.

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img