15,06,2024

Arrestohet një grua në Ferizaj, policia i gjeti armë

Must Read

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje në Komunën e Ferizajt kanë arrestuar një të dyshuar pasi që gjatë kontrollit të çantës i kishin gjetur një pistoletë me katër fishekë dhe një thikë, raporton Express.

Me urdhër të prokurorit kujdestar e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt.

Është arrestuar e dyshuara femër K/Shqiptare, pasi që gjatë një kontrolli në çantën e saj janë gjetur dhe janë konfiskuar një pistoletë Ekol Special 9mm me 4 (katër) fishekë dhe një thikë. Me urdhër të prokurorit kujdestar e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftim të policisë.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Varroset me nderime ushtarake nënoficeri i FSK-së që vdiq në vendin e punës

Këtë të shtune është varrosur me nderime ushtarake nënoficeri Muhamet Beqiri, i cili vdiq në vendin e tij të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img