23,04,2024

‘Alternativa’ nesër prezantohet në Mitrovicë

Must Read

Në një event të hapur nga faqja zyrtare e këasj partie u bëhet thirrje qytetarëve që të jenë pjesëmarrës në këtë aktivitet.

Prezantimi do të bëhet në shtëpinë e kulturës “Rexhep Mitrovica”, në ora 12:00 kurse për partinë më të re do të flasin Mehmet Mehmeti, Mimoza Kusari-Lila dhe Ilir Deda.

Lexo ftesën e ‘Alternativës’:

Të mërkurën, me datë 8 shkurt 2017, në ora 12:00 prezantohet Alternativa – Mitrovicë, në shtëpinë e kulturës “Rexhep Mitrovica”.

Do të flasin Mehmet Mehmeti, Mimoza Kusari-Lila dhe Ilir Deda.

Mirëse vini!

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img