23,04,2024

Alpinistë nga Kosova dhe Maqedonia marshojnë në bjeshkët e Sharrit (FOTO)

Must Read

Të organizuar nga Alpine Guides – Klubi Alpin Tetova, alpinistët kanë realizuar ecje malore nga fshati Bozofcë e deri në Ujvarën e Leshnicës. Ata zotohen për bashkëpunime tjera të këtij lloji./Telegraf/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img